Şişli Şeffaf Kış Bahçesi

Beykoz Şeffaf Kış Bahçesi
Mayıs 13, 2018
Beyazıt Şeffaf Kış Bahçesi
Mayıs 13, 2018

        Firmamız Vural Tente olarak Şişli İlçesi ve bütün mahallelerine şeffaf branda kış bahçesi imalatı yaparak Şişli’daki müşterilerimizin mekanlarını daha kullanışlı hale getirmenin verdiği mutlulukla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

        Şeffaf ile İş yerinize şeffaf branda ile kapama yaptırmak istiyorsunuz ve piyasada şeffaf kapama yapan birçok firma var ve siz Şeffaf branda yaptırırken nelere dikkat edeceksiniz bilmiyorsunuz biz size nasıl çalıştığımızı anlatalım siz ona göre dikkat edin;

        Öncelikle brandayı ölçüsünde kesip birkaç gün soğuk bir alanda bekletmeliyiz. Bu yaptığımız işlem brandanın kullanım ömrünü ve ileride şeffaf da olacak daralmayı önlemektedir. Daha sonra brandayı işlemeye başlamalıyız. Aksi takdirde bu işlemi yapmadan direk imalata sokarsak ilerideki zamanlarda yapılan fermuarların daralmadan dolayı kapanmadığını görürüz. Bu da müşteriyi tekrardan iş yaptırmak zorunda bırakmaktadır. Şeffaf kaplamalarda ne çok ince ne de çok kalın malzeme kullanılmalıdır. 1 mm şeffaf bu iş için en idealidir. Montaj yaparken de brandayı ölçüsünün %5 ‘ine denk gelecek şekilde bol montaj yapmak gerekir. Bu da fermuarların daha rahat hareket etmesini kolaylaştırır. Brandayı sabitleme de kullandığımız zımba veya vidaların üzerlerini aynı renkte şerit yaparak daha güzel görünmesini sağlamalıyız. Brandanın alt tarafına da bir boru girecek şekilde dikmeli, içerisine ince bir metal koymalıyız, bu da brandanın düz durmasını ve tek kişi tarafından toplanmasını kolaylaştırmaktadır.

        Vural tente firması olarak Şişli şeffaf branda kış bahçesi uygularımıza göz atmak, bu konuda fikir almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

        Şeffaf kış bahçesi,

        Şişli Şeffaf kış bahçesi,

        Şişli Şeffaf kapama,

        Şişli Şeffaf kış bahçesi fiyatları,

        Şişli kafeler için Şeffaf kış bahçesi,

        Şişli restoranlar için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Şişli kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Şişli Oteller için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Şişli Alışveriş Merkezleri için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Şişli atölye ve tekstil için şeffaf kapama,

        Şişli Balkonlar için Şeffaf branda kapama,

        Şişli veranda için Şeffaf branda kapama,

        Şişli pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Şişli sigara içme alanı Şeffaf branda kapama,

        Şişli fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi,

        Şişli şeffaf mika branda kapama,

        Firmamızı Google’da Şişli kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi, fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi, Şişli Şeffaf branda kapama, Şişli restoranlar için Şeffaf branda kış bahçesi, Şişli Oteller için Şeffaf branda kış bahçesi, şeffaf branda kış bahçesi imalatı yapan firma, Şişli şeffaf branda kaplama fiyatları, bahçe branda fiyatları, şeffaf naylon branda fiyatları, şeffaf branda metrekare fiyatları, Şişli şeffaf fiyatları, şeffaf branda Şişli, Şişli şeffaf tente, şeffaf branda kış bahçesi, Şişli veranda için Şeffaf branda kapama, Balkonlar için Şeffaf branda kapama, Şişli şeffaf branda sistemleri, Şişli pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi, şeffaf kapama kış bahçesi, ucuz şeffaf branda kış bahçesi, Şişli Şeffaf branda kış bahçesi, Şişli şeffaf branda firması, şeffaf mika sağlam tente, Şişli sigara içme alanı Şeffaf branda kapama, Şişli ucuz şeffaf kapama, Şişli şeffaf mika branda kapama gibi kelimelerle bize ulaşabileceğiniz gibi daha Ayrıntılı Bilgi İçin iletişim sayfamızdan veya 0 530 314 16 86 – 0 216 498 87 78 numaralı Müşteri İletişim hattından bize ulaşabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments are closed.

Call Now ButtonFiyat Almak İçin
×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek