Şile Şeffaf Kış Bahçesi

Kartal Şeffaf Kış Bahçesi
Mayıs 12, 2018
Eminönü Şeffaf Kış Bahçesi
Mayıs 12, 2018

        Firmamız Vural Tente olarak Şile İlçesi ve bütün mahallelerine şeffaf branda kış bahçesi imalatı yaparak Şile’daki müşterilerimizin mekanlarını daha kullanışlı hale getirmenin verdiği mutlulukla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

        Şeffaf ile İş yerinize şeffaf branda ile kapama yaptırmak istiyorsunuz ve piyasada şeffaf kapama yapan birçok firma var ve siz Şeffaf branda yaptırırken nelere dikkat edeceksiniz bilmiyorsunuz biz size nasıl çalıştığımızı anlatalım siz ona göre dikkat edin;

        Öncelikle brandayı ölçüsünde kesip birkaç gün soğuk bir alanda bekletmeliyiz. Bu yaptığımız işlem brandanın kullanım ömrünü ve ileride şeffaf da olacak daralmayı önlemektedir. Daha sonra brandayı işlemeye başlamalıyız. Aksi takdirde bu işlemi yapmadan direk imalata sokarsak ilerideki zamanlarda yapılan fermuarların daralmadan dolayı kapanmadığını görürüz. Bu da müşteriyi tekrardan iş yaptırmak zorunda bırakmaktadır. Şeffaf kaplamalarda ne çok ince ne de çok kalın malzeme kullanılmalıdır. 1 mm şeffaf bu iş için en idealidir. Montaj yaparken de brandayı ölçüsünün %5 ‘ine denk gelecek şekilde bol montaj yapmak gerekir. Bu da fermuarların daha rahat hareket etmesini kolaylaştırır. Brandayı sabitleme de kullandığımız zımba veya vidaların üzerlerini aynı renkte şerit yaparak daha güzel görünmesini sağlamalıyız. Brandanın alt tarafına da bir boru girecek şekilde dikmeli, içerisine ince bir metal koymalıyız, bu da brandanın düz durmasını ve tek kişi tarafından toplanmasını kolaylaştırmaktadır.

        Vural tente firması olarak Şile şeffaf branda kış bahçesi uygularımıza göz atmak, bu konuda fikir almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

        Şeffaf kış bahçesi,

        Şile Şeffaf kış bahçesi,

        Şile Şeffaf kapama,

        Şile Şeffaf kış bahçesi fiyatları,

        Şile kafeler için Şeffaf kış bahçesi,

        Şile restoranlar için Şeffaf kış bahçesi,

        Şile kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Şile Oteller için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Şile Alışveriş Merkezleri için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Şile atölye ve tekstil için şeffaf kapama,

        Şile Balkonlar için Şeffaf branda kapama,

        Şile veranda için Şeffaf branda kapama,

        Şile pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Şile sigara içme alanı Şeffaf branda kapama,

        Şile fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi,

        Şile şeffaf mika branda kapama,

        Firmamızı Google’da Şile kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi, fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi, Şile Şeffaf branda kapama, Şile restoranlar için Şeffaf branda kış bahçesi, Şile Oteller için Şeffaf branda kış bahçesi, şeffaf branda kış bahçesi imalatı yapan firma, Şile şeffaf branda kaplama fiyatları, bahçe branda fiyatları, şeffaf naylon branda fiyatları, şeffaf branda metrekare fiyatları, Şile şeffaf çadır fiyatları, şeffaf branda Şile, Şile şeffaf tente, şeffaf branda kış bahçesi, Şile veranda için Şeffaf branda kapama, Balkonlar için Şeffaf branda kapama, Şile şeffaf branda sistemleri, Şile pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi, şeffaf kapama kış bahçesi, ucuz şeffaf branda kış bahçesi, Şile Şeffaf branda kış bahçesi, Şile şeffaf branda firması, şeffaf mika sağlam tente, Şile sigara içme alanı Şeffaf branda kapama, Şile ucuz şeffaf kapama, Şile şeffaf mika branda kapama gibi kelimelerle bize ulaşabileceğiniz gibi daha Ayrıntılı Bilgi İçin iletişim sayfamızdan veya 0 530 314 16 86 – 0 216 498 87 78 numaralı Müşteri İletişim hattından bize ulaşabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments are closed.

Call Now ButtonFiyat Almak İçin
×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek