MAFSALLI TENTE

Sultanbeyli Tente olarak, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Sabit Tente, Kasetli Tente, Kartal tente İmalatı Yaparak Uygun Fiyat garantisi ile İmalattan tüketiciye ulaştırmayı amaçlamaktadır.

MAFSALLI TENTE


Mafsallı tente sistemidir. Tüm tente sistemlerimizin içinde en ekonomik model olan klasik tente modeli, sağlamlığı ve kalitesinden ödün vermeden müşterilerimize sunulur. Bu sistemde kullanılan profiller, alüminyum enjeksiyon döküm olup paslanma riski yoktur.
Avrupa'daki en gelişmiş mekanizma özelliğine sahiptir. Yağmur kanalı sayesinde suyun saçaklardan aşağı akması engellenir. İsteğe bağlı olarak manuel ve motorlu, rüzgar ve güneş sensörü seçenekleri mevcuttur.
Teknik Özellikler Açılım 150-200-250-300-350-400 cm ileri açılım 200-12000 cm tek parça uzunluk 45 dereceye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim Metal Aksam Elektrostatik toz boya (RAL 9016 beyaz) Alüminyum profiller Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar Opsiyonel Eğim ayar mekanizması Manuel veya motorlu kontrol. Rüzgar gülü Hareketli saçak. Dalgalı ve düz saçak. .SULTANBEYLİ TENTE
sultanbeyli-tente-ucuz-tenteci
Call Now ButtonFiyat Almak İçin
× Canlı Destek