KASETLİ TENTE

Sultanbeyli Tente olarak, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Sabit Tente, Kasetli Tente, Kartal tente İmalatı Yaparak Uygun Fiyat garantisi ile İmalattan tüketiciye ulaştırmayı amaçlamaktadır.

KASETLİ TENTE


Kasetli tente sisteminin son versiyonu olan bu model spot ışıkları ile donatılmıştır. Bahar ve yaz aylarında tentenizden yayılan ışıklarla gecenin tadını doyasıya yaşayacaksınız.
Spotlu kasetli tente modelinde kumaş toplama kısmındaki PVC kaplı alüminyum koruma, tenteniz açık pozisyonda iken de dış etkenlerden korunmasını sağlar. Bu modeldeki bir özellikte kaset üst kapağındaki temizlik fırçası sayesinde tente kumaş her kapanışta temizlenir. Yine kaset kısmındaki conta ile mükemmel kapanma sağlanır.
Teknik Özellikler
150-200-250-300-350 cm ileri açılım 200-700 cm tek parça uzunluk. 45 dereceye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim Açılım Elektrostatik toz boya (RAL 9016 beyaz) Paslanmaz INOX bağlı civatalar ve pimler Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar Metal Aksam Kompakt şık tasarım (SPOT IŞIKLAR) Uzaktan kumandakı sistem. Rüzgar ve güneş sansürü Opsiyonel


SULTANBEYLİ TENTE
kasetli-tente-1
Call Now ButtonFiyat Almak İçin
× Canlı Destek