KARTAL TENTE

Alanında Uzman Ekip ve 1.Sınıf Malzeme İle Kartal Tente Üretiyor ve Adresinize Kargo Yapıyoruz

KARTAL TENTE


Kartal tente diğer mafsallı tente ve sabit tentenin sağlayamadığı kolaylığı sağlamakta ve portatif olması sebeyiyle büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kartal tente sağa ve sola açılımı sayesinde daha çok güneşten ve yağmurdan sizi koruyacağı için çok tercih edilen bir tente modelidir.
Kartal tente ve Kasetli veya Mafsallı tenteyi karşılaştıracak olursak 5*3 ölççülerdeki bir mafsallı tente 15 m2 alanda gölge ve yağmurdan koruyacaktır sizi, Kartal tente sağlı sollu 15 m2 olduğu için 15*2:30 m2 alanda size fayda sağlayacağı için bu sebepten dolayı kartal tente 30 m2 sizi hem yağmurdan hemde sıcaktan koruyacak ve portatif olması sebebiyle cafe ve restorantlar hatta birçok açık alanlarda tercih nedenidir.
Biz sultanbeyli tente olarak bizi arayan müşterilerimize 1.sınıf kartal tente imalatı yaparak adreslerinde kurulum yaparak teslim ediyoruz veya bizi il dışından arayan müşterilerimizden net ölçülerini ve renk seçeneklerini alarak hazırlayıp anlaşmalı kargo firmaları ile müşterilerimizin adreslerine gönderiyoruz. Adresinize gönderdiğimiz kartal Tenteler hali hazırda kurulu olarak geldiği için hiç bir işçilik gerektirmez. Bu sepeten dolayı neden daha fazla veresiniz ki tenteye fazla para vermeyin biz adresinize uygun fiyata gönderelim.

Kartal Tente Teknik Özellikler

Açılım

300-700 cm ileri açılım
700 cm tek parça uzunluk
15 dereceye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim

Metal Aksam

Elektrostatik toz boya (RAL 9016 beyaz)
Alüminyum profiller, alüminyum üst çatı
Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar

Opsiyonel

Yere sabitlenebilir veya tekerlekli taşıyıcı ayklar
Manuel veya motorlu kontrol. Rüzgar Gülü
Hareketli saçak. Dalgalı ve düz saçak.

SULTANBEYLİ TENTE
Kaliteli Tente
sultanbeyli-kartal-tente-fiyatları
Call Now ButtonFiyat Almak İçin
× Canlı Destek