Kağıthane Şeffaf Kış Bahçesi

Sefaköy Şeffaf Kış Bahçesi
Mayıs 13, 2018

        Firmamız Vural olarak Kağıthane İlçesi ve bütün mahallelerine şeffaf branda kış bahçesi imalatı yaparak Kağıthane'daki müşterilerimizin mekanlarını daha kullanışlı hale getirmenin verdiği mutlulukla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

        Şeffaf Branda ile İş yerinize şeffaf branda ile kapama yaptırmak istiyorsunuz ve piyasada şeffaf kapama yapan birçok firma var ve siz Şeffaf branda yaptırırken nelere dikkat edeceksiniz bilmiyorsunuz biz size nasıl çalıştığımızı anlatalım siz ona göre dikkat edin;

        Öncelikle brandayı ölçüsünde kesip birkaç gün soğuk bir alanda bekletmeliyiz. Bu yaptığımız işlem brandanın kullanım ömrünü ve ileride şeffaf da olacak daralmayı önlemektedir. Daha sonra brandayı işlemeye başlamalıyız. Aksi takdirde bu işlemi yapmadan direk branda imalata sokarsak ilerideki zamanlarda yapılan fermuarların daralmadan dolayı kapanmadığını görürüz. Bu da müşteriyi tekrardan iş yaptırmak zorunda bırakmaktadır. Şeffaf kaplamalarda ne çok ince ne de çok kalın malzeme kullanılmalıdır. 1 mm şeffaf bu iş için en idealidir. Montaj yaparken de brandayı ölçüsünün %5 ‘ine denk gelecek şekilde bol montaj yapmak gerekir. Bu da fermuarların daha rahat hareket etmesini kolaylaştırır. Brandayı sabitleme de kullandığımız zımba veya vidaların üzerlerini aynı renkte şerit yaparak daha güzel görünmesini sağlamalıyız. Brandanın alt tarafına da bir boru girecek şekilde dikmeli, içerisine ince bir metal koymalıyız, bu da brandanın düz durmasını ve tek kişi tarafından toplanmasını kolaylaştırmaktadır.

        Vural branda firması olarak Kağıthane şeffaf branda kış bahçesi uygularımıza göz atmak, bu konuda fikir almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

        Şeffaf branda kış bahçesi,

        ,

        ,

        Kağıthane Şeffaf branda kış bahçesi fiyatları,

        Kağıthane kafeler için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Kağıthane restoranlar için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Kağıthane kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi,

        ,

        Kağıthane Alışveriş Merkezleri için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Kağıthane atölye ve tekstil için şeffaf kapama,

        Kağıthane Balkonlar için Şeffaf branda kapama,

        Kağıthane veranda için Şeffaf branda kapama,

        Kağıthane pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Kağıthane sigara içme alanı Şeffaf branda kapama,

        Kağıthane fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi,

        Kağıthane şeffaf mika branda kapama,

        Firmamızı Google'da Kağıthane kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi, fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi, Kağıthane Şeffaf branda kapama, Kağıthane restoranlar için Şeffaf branda kış bahçesi, Kağıthane Oteller için Şeffaf branda kış bahçesi, şeffaf branda kış bahçesi imalatı yapan firma, Kağıthane şeffaf branda kaplama fiyatları, , şeffaf naylon branda fiyatları, , Kağıthane şeffaf fiyatları, şeffaf branda Kağıthane, Kağıthane şeffaf tente, şeffaf branda kış bahçesi, Kağıthane veranda için Şeffaf branda kapama, Balkonlar için Şeffaf branda kapama, Kağıthane şeffaf branda sistemleri, Kağıthane pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi, , , Kağıthane Şeffaf branda kış bahçesi, Kağıthane şeffaf branda firması, şeffaf mika sağlam tente, Kağıthane sigara içme alanı Şeffaf branda kapama, Kağıthane ucuz şeffaf kapama, Kağıthane şeffaf mika branda kapama gibi kelimelerle bize ulaşabileceğiniz gibi daha Ayrıntılı Bilgi İçin iletişim sayfamızdan veya 0 530 314 16 86 – 0 216 498 87 78 numaralı Müşteri İletişim hattından bize ulaşabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments are closed.

Call Now ButtonFiyat Almak İçin
× Canlı Destek