İkitelli Şeffaf Kış Bahçesi

Çağlayan Şeffaf Kış Bahçesi
Mayıs 10, 2018
Kadıköy Şeffaf Kış Bahçesi
Mayıs 11, 2018

        Firmamız Vural Tente olarak İkitelli İlçesi ve bütün mahallelerine imalatı yaparak İkitelli’daki müşterilerimizin mekanlarını daha kullanışlı hale getirmenin verdiği mutlulukla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

        Şeffaf ile İş yerinize şeffaf branda ile kapama yaptırmak istiyorsunuz ve piyasada şeffaf kapama yapan birçok firma var ve siz Şeffaf branda yaptırırken nelere dikkat edeceksiniz bilmiyorsunuz biz size nasıl çalıştığımızı anlatalım siz ona göre dikkat edin;

        Öncelikle brandayı ölçüsünde kesip birkaç gün soğuk bir alanda bekletmeliyiz. Bu yaptığımız işlem brandanın kullanım ömrünü ve ileride şeffaf da olacak daralmayı önlemektedir. Daha sonra brandayı işlemeye başlamalıyız. Aksi takdirde bu işlemi yapmadan direk imalata sokarsak ilerideki zamanlarda yapılan fermuarların daralmadan dolayı kapanmadığını görürüz. Bu da müşteriyi tekrardan iş yaptırmak zorunda bırakmaktadır. Şeffaf kaplamalarda ne çok ince ne de çok kalın malzeme kullanılmalıdır. 1 mm şeffaf bu iş için en idealidir. Montaj yaparken de brandayı ölçüsünün %5 ‘ine denk gelecek şekilde bol montaj yapmak gerekir. Bu da fermuarların daha rahat hareket etmesini kolaylaştırır. Brandayı sabitleme de kullandığımız zımba veya vidaların üzerlerini aynı renkte şerit yaparak daha güzel görünmesini sağlamalıyız. Brandanın alt tarafına da bir boru girecek şekilde dikmeli, içerisine ince bir metal koymalıyız, bu da brandanın düz durmasını ve tek kişi tarafından toplanmasını kolaylaştırmaktadır.

        Vural tente firması olarak İkitelli şeffaf branda kış bahçesi uygularımıza göz atmak, bu konuda fikir almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

        Şeffaf kış bahçesi,

        İkitelli Şeffaf kış bahçesi,

        İkitelli Şeffaf branda kapama,

        İkitelli fiyatları,

        İkitelli kafeler için Şeffaf branda kış bahçesi,

        İkitelli restoranlar için Şeffaf branda kış bahçesi,

        İkitelli kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi,

        İkitelli Oteller için Şeffaf branda kış bahçesi,

        İkitelli Alışveriş Merkezleri için Şeffaf branda kış bahçesi,

        İkitelli atölye ve tekstil için şeffaf kapama,

        İkitelli Balkonlar için Şeffaf branda kapama,

        İkitelli veranda için Şeffaf branda kapama,

        İkitelli pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi,

        İkitelli sigara içme alanı Şeffaf branda kapama,

        İkitelli fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi,

        İkitelli şeffaf mika branda kapama,

        Firmamızı Google’da İkitelli kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi, fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi, İkitelli Şeffaf branda kapama, İkitelli restoranlar için Şeffaf branda kış bahçesi, İkitelli Oteller için Şeffaf branda kış bahçesi, imalatı yapan firma, İkitelli şeffaf branda kaplama fiyatları, bahçe branda fiyatları, şeffaf naylon branda fiyatları, şeffaf branda metrekare fiyatları, İkitelli şeffaf çadır fiyatları, şeffaf branda İkitelli, İkitelli şeffaf tente, şeffaf branda kış bahçesi, İkitelli veranda için Şeffaf branda kapama, Balkonlar için Şeffaf branda kapama, İkitelli şeffaf branda sistemleri, İkitelli pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi, şeffaf kapama kış bahçesi, ucuz şeffaf branda kış bahçesi, İkitelli Şeffaf branda kış bahçesi, İkitelli şeffaf branda firması, şeffaf mika sağlam tente, İkitelli sigara içme alanı Şeffaf branda kapama, İkitelli ucuz şeffaf kapama, gibi kelimelerle bize ulaşabileceğiniz gibi daha Ayrıntılı Bilgi İçin iletişim sayfamızdan veya 0 530 314 16 86 – 0 216 498 87 78 numaralı Müşteri İletişim hattından bize ulaşabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments are closed.

Call Now ButtonFiyat Almak İçin
×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek