Eyüp Şeffaf Kış Bahçesi

Küçükçekmece Şeffaf Kış Bahçesi
Mayıs 13, 2018
Sefaköy Şeffaf Kış Bahçesi
Mayıs 13, 2018

        Firmamız Vural olarak Eyüp İlçesi ve bütün mahallelerine imalatı yaparak Eyüp’daki müşterilerimizin mekanlarını daha kullanışlı hale getirmenin verdiği mutlulukla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

        Şeffaf ile İş yerinize şeffaf branda ile kapama yaptırmak istiyorsunuz ve piyasada şeffaf kapama yapan birçok firma var ve siz Şeffaf branda yaptırırken nelere dikkat edeceksiniz bilmiyorsunuz biz size nasıl çalıştığımızı anlatalım siz ona göre dikkat edin;

        Öncelikle brandayı ölçüsünde kesip birkaç gün soğuk bir alanda bekletmeliyiz. Bu yaptığımız işlem brandanın kullanım ömrünü ve ileride şeffaf da olacak daralmayı önlemektedir. Daha sonra brandayı işlemeye başlamalıyız. Aksi takdirde bu işlemi yapmadan direk imalata sokarsak ilerideki zamanlarda yapılan fermuarların daralmadan dolayı kapanmadığını görürüz. Bu da müşteriyi tekrardan iş yaptırmak zorunda bırakmaktadır. Şeffaf kaplamalarda ne çok ince ne de çok kalın malzeme kullanılmalıdır. 1 mm şeffaf bu iş için en idealidir. Montaj yaparken de brandayı ölçüsünün %5 ‘ine denk gelecek şekilde bol montaj yapmak gerekir. Bu da fermuarların daha rahat hareket etmesini kolaylaştırır. Brandayı sabitleme de kullandığımız zımba veya vidaların üzerlerini aynı renkte şerit yaparak daha güzel görünmesini sağlamalıyız. Brandanın alt tarafına da bir boru girecek şekilde dikmeli, içerisine ince bir metal koymalıyız, bu da brandanın düz durmasını ve tek kişi tarafından toplanmasını kolaylaştırmaktadır.

        Vural firması olarak Eyüp şeffaf branda kış bahçesi uygularımıza göz atmak, bu konuda fikir almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

        Şeffaf branda kış bahçesi,

        Eyüp Şeffaf branda kış bahçesi,

        Eyüp Şeffaf branda kapama,

        Eyüp fiyatları,

        Eyüp kafeler için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Eyüp restoranlar için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Eyüp kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Eyüp Oteller için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Eyüp Alışveriş Merkezleri için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Eyüp atölye ve tekstil için şeffaf kapama,

        Eyüp Balkonlar için Şeffaf branda kapama,

        Eyüp veranda için Şeffaf branda kapama,

        Eyüp pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Eyüp sigara içme alanı Şeffaf branda kapama,

        Eyüp fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi,

        Eyüp şeffaf mika branda kapama,

        Firmamızı Google’da Eyüp kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi, fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi, Eyüp Şeffaf branda kapama, Eyüp restoranlar için Şeffaf branda kış bahçesi, Eyüp Oteller için Şeffaf branda kış bahçesi, imalatı yapan firma, Eyüp şeffaf branda kaplama fiyatları, bahçe branda fiyatları, şeffaf naylon branda fiyatları, şeffaf branda metrekare fiyatları, Eyüp şeffaf fiyatları, şeffaf branda Eyüp, Eyüp şeffaf tente, şeffaf branda kış bahçesi, Eyüp veranda için Şeffaf branda kapama, Balkonlar için Şeffaf branda kapama, Eyüp şeffaf branda sistemleri, Eyüp pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi, şeffaf kapama kış bahçesi, ucuz şeffaf branda kış bahçesi, Eyüp Şeffaf branda kış bahçesi, Eyüp şeffaf branda firması, şeffaf mika sağlam tente, Eyüp sigara içme alanı Şeffaf branda kapama, Eyüp ucuz şeffaf kapama, Eyüp şeffaf mika branda kapama gibi kelimelerle bize ulaşabileceğiniz gibi daha Ayrıntılı Bilgi İçin iletişim sayfamızdan veya 0 530 314 16 86 – 0 216 498 87 78 numaralı Müşteri İletişim hattından bize ulaşabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonFiyat Almak İçin
×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek