Çağlayan Şeffaf Kış Bahçesi

Sarıyer Şeffaf Kış Bahçesi
Mayıs 10, 2018
İkitelli Şeffaf Kış Bahçesi
Mayıs 10, 2018

        Firmamız Vural Branda olarak Çağlayan İlçesi ve bütün mahallelerine şeffaf branda kış bahçesi imalatı yaparak Çağlayan’daki müşterilerimizin mekanlarını daha kullanışlı hale getirmenin verdiği mutlulukla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

        Şeffaf Branda ile İş yerinize şeffaf branda ile kapama yaptırmak istiyorsunuz ve piyasada şeffaf kapama yapan birçok firma var ve siz Şeffaf branda yaptırırken nelere dikkat edeceksiniz bilmiyorsunuz biz size nasıl çalıştığımızı anlatalım siz ona göre dikkat edin;

        Öncelikle brandayı ölçüsünde kesip birkaç gün soğuk bir alanda bekletmeliyiz. Bu yaptığımız işlem brandanın kullanım ömrünü ve ileride şeffaf da olacak daralmayı önlemektedir. Daha sonra brandayı işlemeye başlamalıyız. Aksi takdirde bu işlemi yapmadan direk branda imalata sokarsak ilerideki zamanlarda yapılan fermuarların daralmadan dolayı kapanmadığını görürüz. Bu da müşteriyi tekrardan iş yaptırmak zorunda bırakmaktadır. Şeffaf kaplamalarda ne çok ince ne de çok kalın malzeme kullanılmalıdır. 1 mm şeffaf bu iş için en idealidir. Montaj yaparken de brandayı ölçüsünün %5 ‘ine denk gelecek şekilde bol montaj yapmak gerekir. Bu da fermuarların daha rahat hareket etmesini kolaylaştırır. Brandayı sabitleme de kullandığımız zımba veya vidaların üzerlerini aynı renkte şerit yaparak daha güzel görünmesini sağlamalıyız. Brandanın alt tarafına da bir boru girecek şekilde dikmeli, içerisine ince bir metal koymalıyız, bu da brandanın düz durmasını ve tek kişi tarafından toplanmasını kolaylaştırmaktadır.

        Vural branda firması olarak Çağlayan şeffaf branda kış bahçesi uygularımıza göz atmak, bu konuda fikir almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

        Şeffaf branda kış bahçesi,

        Çağlayan Şeffaf branda kış bahçesi,

        Çağlayan Şeffaf branda kapama,

        fiyatları,

        Çağlayan kafeler için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Çağlayan restoranlar için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Çağlayan kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Çağlayan Oteller için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Çağlayan Alışveriş Merkezleri için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Çağlayan atölye ve tekstil için şeffaf kapama,

        Çağlayan Balkonlar için Şeffaf branda kapama,

        Çağlayan veranda için Şeffaf branda kapama,

        Çağlayan pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Çağlayan sigara içme alanı Şeffaf branda kapama,

        Çağlayan fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi,

        Çağlayan şeffaf mika branda kapama,

        Firmamızı Google’da Çağlayan kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi, fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi, Çağlayan Şeffaf branda kapama, Çağlayan restoranlar için Şeffaf branda kış bahçesi, Çağlayan Oteller için Şeffaf branda kış bahçesi, şeffaf branda kış bahçesi imalatı yapan firma, Çağlayan şeffaf branda kaplama fiyatları, bahçe branda fiyatları, şeffaf naylon branda fiyatları, şeffaf branda metrekare fiyatları, Çağlayan şeffaf fiyatları, şeffaf branda Çağlayan, Çağlayan şeffaf tente, şeffaf branda kış bahçesi, Çağlayan veranda için Şeffaf branda kapama, Balkonlar için Şeffaf branda kapama, Çağlayan şeffaf branda sistemleri, Çağlayan pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi, şeffaf kapama kış bahçesi, ucuz şeffaf branda kış bahçesi, Çağlayan Şeffaf branda kış bahçesi, Çağlayan şeffaf branda firması, şeffaf mika sağlam tente, Çağlayan sigara içme alanı Şeffaf branda kapama, Çağlayan ucuz şeffaf kapama, Çağlayan şeffaf mika branda kapama gibi kelimelerle bize ulaşabileceğiniz gibi daha Ayrıntılı Bilgi İçin iletişim sayfamızdan veya 0 530 314 16 86 – 0 216 498 87 78 numaralı Müşteri İletişim hattından bize ulaşabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments are closed.

Call Now ButtonFiyat Almak İçin
×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek