Beylikdüzü Şeffaf Kış Bahçesi

Beyazıt Şeffaf Kış Bahçesi
Mayıs 13, 2018
Esenler Şeffaf Kış Bahçesi
Mayıs 13, 2018

        Firmamız Vural Tente olarak Beylikdüzü İlçesi ve bütün mahallelerine şeffaf branda kış bahçesi imalatı yaparak Beylikdüzü’daki müşterilerimizin mekanlarını daha kullanışlı hale getirmenin verdiği mutlulukla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

        Şeffaf ile İş yerinize şeffaf branda ile kapama yaptırmak istiyorsunuz ve piyasada şeffaf kapama yapan birçok firma var ve siz Şeffaf branda yaptırırken nelere dikkat edeceksiniz bilmiyorsunuz biz size nasıl çalıştığımızı anlatalım siz ona göre dikkat edin;

        Öncelikle brandayı ölçüsünde kesip birkaç gün soğuk bir alanda bekletmeliyiz. Bu yaptığımız işlem brandanın kullanım ömrünü ve ileride şeffaf da olacak daralmayı önlemektedir. Daha sonra brandayı işlemeye başlamalıyız. Aksi takdirde bu işlemi yapmadan direk imalata sokarsak ilerideki zamanlarda yapılan fermuarların daralmadan dolayı kapanmadığını görürüz. Bu da müşteriyi tekrardan iş yaptırmak zorunda bırakmaktadır. Şeffaf kaplamalarda ne çok ince ne de çok kalın malzeme kullanılmalıdır. 1 mm şeffaf bu iş için en idealidir. Montaj yaparken de brandayı ölçüsünün %5 ‘ine denk gelecek şekilde bol montaj yapmak gerekir. Bu da fermuarların daha rahat hareket etmesini kolaylaştırır. Brandayı sabitleme de kullandığımız zımba veya vidaların üzerlerini aynı renkte şerit yaparak daha güzel görünmesini sağlamalıyız. Brandanın alt tarafına da bir boru girecek şekilde dikmeli, içerisine ince bir metal koymalıyız, bu da brandanın düz durmasını ve tek kişi tarafından toplanmasını kolaylaştırmaktadır.

        Vural tente firması olarak Beylikdüzü şeffaf branda kış bahçesi uygularımıza göz atmak, bu konuda fikir almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

        Şeffaf kış bahçesi,

        Beylikdüzü Şeffaf kış bahçesi,

        Beylikdüzü Şeffaf kapama,

        Beylikdüzü Şeffaf kış bahçesi fiyatları,

        Beylikdüzü kafeler için Şeffaf kış bahçesi,

        Beylikdüzü restoranlar için Şeffaf kış bahçesi,

        Beylikdüzü kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Beylikdüzü Oteller için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Beylikdüzü Alışveriş Merkezleri için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Beylikdüzü atölye ve tekstil için şeffaf kapama,

        Beylikdüzü Balkonlar için Şeffaf branda kapama,

        Beylikdüzü veranda için Şeffaf branda kapama,

        Beylikdüzü pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi,

        Beylikdüzü sigara içme alanı Şeffaf branda kapama,

        Beylikdüzü fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi,

        Beylikdüzü şeffaf mika branda kapama,

        Firmamızı Google’da Beylikdüzü kafeteryalar için Şeffaf branda kış bahçesi, fermuarlı şeffaf branda kış bahçesi, Beylikdüzü Şeffaf branda kapama, Beylikdüzü restoranlar için Şeffaf branda kış bahçesi, Beylikdüzü Oteller için Şeffaf branda kış bahçesi, şeffaf branda kış bahçesi imalatı yapan firma, Beylikdüzü şeffaf branda kaplama fiyatları, bahçe branda fiyatları, şeffaf naylon branda fiyatları, şeffaf branda metrekare fiyatları, Beylikdüzü şeffaf çadır fiyatları, şeffaf branda Beylikdüzü, Beylikdüzü şeffaf tente, şeffaf branda kış bahçesi, Beylikdüzü veranda için Şeffaf branda kapama, Balkonlar için Şeffaf branda kapama, Beylikdüzü şeffaf branda sistemleri, Beylikdüzü pastaneler için Şeffaf branda kış bahçesi, şeffaf kapama kış bahçesi, ucuz şeffaf branda kış bahçesi, Beylikdüzü Şeffaf branda kış bahçesi, Beylikdüzü şeffaf branda firması, şeffaf mika sağlam tente, Beylikdüzü sigara içme alanı Şeffaf branda kapama, Beylikdüzü ucuz şeffaf kapama, Beylikdüzü şeffaf mika branda kapama gibi kelimelerle bize ulaşabileceğiniz gibi daha Ayrıntılı Bilgi İçin iletişim sayfamızdan veya 0 530 314 16 86 – 0 216 498 87 78 numaralı Müşteri İletişim hattından bize ulaşabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments are closed.

Call Now ButtonFiyat Almak İçin
×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek